Zasady Covid 19

Zasady Covid 19

WAŻNE ZASADY W lokalu może przebywać jednocześnie maksymalnie 25 osób Przy wejściu należy zdezynfekować ręce Zaleca się noszenie maseczek podczas składania zamówienia oraz dokonywania płatności Należy chować minimum 2 metry odległości między osobami stojącymi w kolejce Obowiązuje zasada, że przy jednym stoliku/ w jednym pokoju może przebywać rodzina lub osoby pozostające we wspólnym gospodarstwie domowym.

Czytaj dalej

Szukamy pracowników

Szukamy pracowników

Jeśli jesteś studentem/studentką, szukasz pracy w godzinach popołudniowych w miłej atmosferze, zapraszamy do składania CV w Herbaciarni lub przesyłanie mailowo na adres sklep@herbaciarnia-chorzow.pl . Mile widziana umiejętność obsługi terminala, kasy fiskalnej i podstawy parzenia herbat i kaw. Oprócz tego wymagana jest książeczka zdrowia.

Czytaj dalej

Tuzin nietuzinkowych ciekawostek o herbacie

Tuzin nietuzinkowych ciekawostek o herbacie

Herbata to dla niektórych tylko zwykła torebka, która zabarwia wodę i nadaje jej jakiś smak. My wiemy, że to bardzo krzywdzące stwierdzenie, ponieważ posiada ona niezliczone rodzaje oraz zastosowania. Aby przybliżyć ci wspaniałość herbaty, przygotowaliśmy garść informacji o niej która pokaże, jak bardzo niektórzy się mylą!

Czytaj dalej